شایعه : قیمت و تاریخ انتشار گوشی Google Pixel 5a

گوشی Google Pixel 5a
گوشی پرحاشیه Google Pixel 5a، که تا امروز چندین بار با تاخیر در عرضه در تاریخ مقرر مواجه شده و حتی گوگل را مجبور به تکذیب خبر” کنسل شدن انتشار ” کرده است سرانجام در روز‌های آخر خود برای انتشار و دردسترس عموم قرار گرفتن قرار دارد.

امروز و طی یک شایعه که سراسری شده است، مشخص شد که این گوشی به قیمت ۴۵۰ دلار و در تاریخ ۲۶ آگوست منتشر خواهد شد. طبق اطلاعاتی که تاکنون در دست ما وجود دارد، گوشی Google Pixel 5a یک گوشی هوشمند ۶. ۴ اینچی با چیپست Snapdragon ۷۶۵G با ۶ گیگابایت رم و ۴۶۵۰ میلی آمپر باطری است. با توجه به سیاست‌های گوگل می‌دانیم که خبری از شارژ بی‌سیم نیست و شما فقط این گوشی را در رنگ تقریبا سیاه خواهید توانست که تهیه کنید.

دوربین گوشی Google Pixel 5a بدون هیچگونه تغییری با نسخه Pixel ۵ ارائه خواهد شد و همچنین این گوشی از استاندارد ضد آب و گرد غبار IP۶۷ برخوردار خواهد بود. با توجه به اطلاعات بالا شاید بهترین کار برای گوگل کنسل کردن تولید این گوشی بود زیرا با توجه به نظر کارشناسان فروش، با امکانات بالا چه در اروپا و چه در هند که بازار هدف گوگل محسوب می‌شوند، این گوشی با این قیمت صرفه اقتصادی‌ای برای خریداران و کاربران ندارند.

منبع : GsmArena
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *